Goodyear triumfavo Dakaro ralyje

Goodyear triumfavo Dakaro ralyje. Visi dar visai neseniai užgniaužę kvapą stebėjo kaip sekėsi  Lietuvos ekipažams važiuoti Dakaro ralyje, kuris pasižymi ypatingai sunkiomis sąlygomis, važiuojant Arabijos dykuma. Tačiau nepaisant didelio gerbėjo būrio už TV ekrano, šis ralis yra puiki aikštelė, kur žymiausi visi pasaulyje padangų gamintojai gali puikiai ištestuoti savo gaminius ir tuo pačiu juos išreklamuoti.

Goodyear triumfavo Dakaro ralyje

Goodyear triumfavo Dakaro ralyje

Ypač pasižymėjo Goodyear kompanija, kuri triumfavo kuomet jų lenktyninių sunkvežimių komanda laimėjo savo kategorijoje. Visas ekipažas buvo apsirūpinęs Goodyear Offroad padangomis, kurios yra specialiai pagamintos taip, kad turėtų kuo geresnį sukibimą, bet išlaikytų manevringumą, važiuojant bekele. Kelionės maršrutai buvo parinkti gana sudėtingi, kur smėlyje pasitaikė nemažai aštrių akmenų, tačiau naujosios padangos juos sėkmingai įveikė, nes yra atsparios galimiems įpjovimams.

Naudinga pasidomėti:

Praktiški tecniniai sprendimai

Be to, ir kitos Goodyear padangos yra sukurtos taip, kad net ir važiuojant dideliu greičiu, jos neperkaistų, todėl puikiai prisitaiko ne tik važiuojant skirtingomis oro sąlygomis, bet ir labai skirtingoje aplinkoje. Novatoriškas padangų karkasas yra sukurtas taip, kad būtų atsparus dilimui ir tuo pačiu leistų žymiai sumažinti degalų sąnaudas. Šios savybės yra svarbios ne tik profesionaliems lenktynininkams, dalyvavusiems Dakaro ralyje, bet ir kitiems vairuotojams, vairuojantiems įprastus automobilius.

Goodyear Offroad padangos

Goodyear Offroad padangos yra prieinamos bet kokiai transporto įmonei Europoje, kuri norėtų jų įsigyti. O jei domina kiti šio gamintojo padangų modeliai galite išsirinkti pageidaujamą variantą internetu internetinėje parduotuvėje Beepunkt.lt. Joje galite išsirinkti iš plataus asortimento ne tik Goodyear, bet ir kitų žinomų automobilizmo srityje garsių prekių ženklų vasarinės padangos. Kruopščiai atrinktas asortimentas, patrauklios kainos ir nuolat vykstantys sezoniniai išpardavimai. Tai yra būtent tai į ką turėtų atkreipti dėmesį kiekvienas vairuotojas, besiruošdamas šiltajam vairavimo sezonui.