Žieminės

Žieminės padangos – Internetu, akcija suteikia galimybę paprastas, dygliuotas įsigyti: R15, R16, R17, R18, R19, R20 ir kt. padangas pigiau.

Žieminės padangos

Žieminės padangos

Renkantis padangas žiemai greitai galima suprasti, jog fizinėse parduotuvėse pasirinkimas nėra labai didelis. Rinktis galima tarp žieminių arba universalių padangų ir tik kelių gamintojų: ekonominės, vidutinės bei premium klasės. Turbūt kiekvienas supranta, jog žiemos laikotarpiui saugiausia rinktis žiemines padangas. Tačiau tuomet kyla kitas klausimas, rinktis dygliuotas ar nedygliuotas? Šis klausimas daugeliui suka galvą jau daug metų ir nuomonės labai priešiškos. Vieni teigia, jog nedygliuotos padangos yra pranašesnės, o dygliuotosios tėra atgyvena. Šią nuomonę galima lengvai pagrįsti.

Daugelis šalių jau yra atsisakiusios dygliuotų padangų ir jomis draudžiama važinėti ne tik vasaros metu, bet ir žiemą. Jau vien dėl to būtų galima teigti, jog dygliuotas padangas pasirinkti nepraktiška. Jei sugalvosite vykti į kitą šalį, didelė tikimybė, jog teks arba keisti padangas, arba vykti su kita transporto priemone. Kai kurie teigia, jog dygliuotos padangos yra pavojingos ir netinkamos šiuolaikiniams keliams. Tai patvirtintų faktas, jog kai kurios šalys uždraudė šias padangas. Na, bet kol kas Lietuvoje jos nėra uždraustos. Visgi tai buvo svarstyta ne karą.

Nedygliuotos žieminės padangos daugelio ekspertų nuomone yra kur kas praktiškesnis pasirinkimas. Be to, pasirinkus nedygliuotas padangas nereikia skubėti keisti padangų atėjus keitimo laikotarpiui – Balandžio 10 dieną. Nedygliuotomis padangomis galima važinėti tiek žiemos metu, tiek vasaros. Todėl nereikia pavasarį skubėti keisti padangų, galima atidžiai rinktis ir orientuotis į orus, ne į nurodymus, kada privaloma pasikeisti padangas.

Norite sutaupyti? Tuomet pirkite internetu

Žieminės padangos internetu perkamos jau daug metų dėl daugelio priežasčių. Visų pirma, internete galima rasti kur kas pigesnes žiemines padangas, mažesne kaina, palyginti jas tarp skirtingų pardavėjų ir išsirinkti geriausias savo automobiliui. Tai pagrindinė priežastis, kodėl žieminės padangos internetu toks dažnas pasirinkimas įvairaus amžiaus vairuotojų rate. Be to, internetu pirktas padangas galima nukreipti tiesiai į auto servisą, prieš tai su juo sutarus dėl padangų keitimo. Tokiu atveju „nušausite” 2 zuikius.

  • Nereikės gaišti laiko laukiant kurjerio, kuris pristatys padangas į kiemą ar garažą;
  • Sutaupysite ir jėgų, nereikės pernešti padangų kelis kartus: priimant iš kurjerio, pristatant į auto servisą. Liks tik žiemai, garaže, iš bagažinės išsikrauti į žiemines pakeistas vasarines.

Kita priežastis – internetu padangų pasirinkimas yra ženkliai gausesnis nei fizinėse parduotuvėse. Ne kiekvienas pardavėjas gali pasiūlyti platų prekių pasirinkimą. Galima pastebėti, jog daugelis fizinių parduotuvių savininkai vengia turėti didelį asortimentą dėl aiškios priežasties – padangos sensta. Tai reiškia, jog laiku nepardavus padangų, po kurio laiko teks keisti jų statusą iš naujų į naudotų ir mažinti kainą. Na, o tai nėra gerai nei vienam verslui. Būtent dėl to didesnį asortimentą žiemai galima rasti internete. Jie žino, jog parduos prekes, todėl be rūpesčių plečia padangų pasirinkimą įvairiems automobiliams, markėms pagal modelį.

Taigi, pirkti internetu žiemines padangas ne tik yra geriausias sprendimas kiekvienam, bet ir praktiškas.

Nustokite ieškoti, pradėkite atrasti!

Sutaupykite daug laiko, lėšų ir jėgų – Padangistai.lt